Vidanjör Hizmeti

Anasayfa Vizyon Vidanjör Hizmeti Vidanjör Hizmeti

Vidanjör Hizmeti

Vizyon Vidanjör hizmeti 2008 yılında İstanbul'da başlamış olup Türkiye'nin bütün illerinde aktif olarak bir çok ekibi ve aracıyla hizmetine devam etmekdir. Vidanjör hizmeti olarak alanında uzman personel ve ekipmanları ile hem vidanjör hemde mini vidanjör(küçük vidanjör), evsel atık, otel atık yağ temizliği, restoran atık yağ temizliği, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant,kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliği vb. vidanjör hizmeti ihtiyacınıza en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır. Bir çok şehir ve ilçede 7/24 hazır bekleyen ekipler sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Vidanjör hizmeti, Edirne, Tekirdağ, Istanbul, İzmit, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Sakarya sağlayan Vizyon Vidanjör kuka yalnızca 3 firmadan biridir. Genellikle, yoğun yağışlardan kaynaklanan sellerden dolayı, fakat çoğu zaman ise zamanla biriken atık maddeleredn dolayı kanalizasyon hattında tıkanmalara neden olduğu görülmektedir. Tıkalı kanalların açmasında kullanılan yalnızca bir kaç güçlü araç vardır ki asıl sonuçları bunlar vermektedir. Vidanjör hizmeti ile ,arka tarafında bulunan özel bir sistem sayesinde, kanala uzatılan hortumla tazyikli su vererek tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Bu işlem sırasında hatlara kesinlikle zarar verilmez ve kesin çözüm sağlanmaktadır. bu durum hem bina dışı yani rabıt tıkanıklığında, hemde kanal tıkanıklığında uygulanır.

Otel ve restoran atık yağ temizleme
Vidanjör

Otel ve Restoran Atık Yağ Temizliği

Vizyon Vidanjör Hizmeti, İstanbul başta olmak üzere bir çok ile ve ilçede otel ve restoran atık yağ temizliği hizmeti vermektedir.

Devamını Oku
Logar Tıkanıklığı Açma
Vidanjör

Logar Tıkanıklığı Açma

Logar tıkanıklığı açma hizmetinin düzgün yapılması bu sebepten dolayı yüksek derecede öneme sahiptir. Logar tıkanıklığı açma işlemi profesyonel ekiplerce yapılması gerekir

Devamını Oku
Tıkalı Kanal Açma
Vidanjör

Tıkalı Kanal Açma

Vizyon Mini Vidanjör ve Kuka, makine ve tıkanıklık açma robotları ile tıkalı kanal açma, çeşitli nedenlerden dolayı kanallara ilerleyen suyun durgunlaşması veya tamamen durması sonucu ortaya çıkmaktadır.

Devamını Oku
Vidanjör Hizmeti
Vidanjör

Mini Vidanjör Kuka

Vizyon Mini Vidanjör kuka hizmetleri 2009 yılında İstanbul'da başlamış olup Türkiye'nin bütün illerinde aktif olarak bir çok ekibi ve aracıyla hizmetine devam etmekdir.

Devamını Oku
Kuka Hizmeti
Vidanjör

Kuka Hizmeti

Yüksek basınçlı su ile kanal içinde yer alan tıkanıklıklar parçalanarak tıkanıklık giderilir, böylece kanal çeperlerine yapışarak kanal çapını daraltan, tıkanıklığa sebebiyet veren maddeler ortadan kaldırılmış olur.

Devamını Oku
Tuvalet Tıkanıklığı Açma
Vidanjör

Tuvalet Tıkanıklığı Açma.

Vizyon Vidanjör Hizmeti ile kırmadan robot ve teknolojik ekipmanlarla tuvalet tıkanıklığı açma ve diğer tıkanıklık açma hizmetleri verilmektedir.

Devamını Oku

Vidanjör Hizmeti

Vizyon mini vidanjör hizmeti uzun yıllardır Türkiye'nin bütün illerinde bir çok ekibi ile vermektedir.

şehirler arası nakliyat şehirler arası nakliyat

ÇOŞKUN VİDANJÖR HİZMETİ

7/24 İrtibat Destek Hatları

Tel:

0555 093 6060

Ya da
7/24 TIKLA ARA