0555 093 6060

7/24 Tıkla Ara 0555 093 6060

Vidanjör Hizmetleri

Vidanjör Hizmeti


Vizyon Vidanjör hizmeti 2008 yılında İstanbul'da başlamış olup Türkiye'nin bütün illerinde aktif olarak bir çok ekibi ve aracıyla hizmetine devam etmekdir. Vidanjör hizmeti olarak alanında uzman personel ve ekipmanları ile hem vidanjör hemde mini vidanjör(küçük vidanjör), evsel atık, otel atık yağ temizliği, restoran atık yağ temizliği, su çekimi, yağ kuyuları, fabrika arıtma, bakteri nakliyesi, otel ve restaurant,kanal kanalizasyon, foseptik kuyularının iç temizliği vb. vidanjör hizmeti ihtiyacınıza en hızlı şekilde çözüm sunmaktadır. Bir çok şehir ve ilçede 7/24 hazır bekleyen ekipler sayesinde sektörde en çok tercih edilen firmalardan biri olmuştur. Vidanjör hizmeti, Edirne, Tekirdağ, Istanbul, İzmit, Kocaeli, Yalova, Balıkesir, Bursa ve Sakarya sağlayan Vizyon Vidanjör kuka yalnızca 3 firmadan biridir. Genellikle, yoğun yağışlardan kaynaklanan sellerden dolayı, fakat çoğu zaman ise zamanla biriken atık maddeleredn dolayı kanalizasyon hattında tıkanmalara neden olduğu görülmektedir. Tıkalı kanalların açmasında kullanılan yalnızca bir kaç güçlü araç vardır ki asıl sonuçları bunlar vermektedir. Vidanjör hizmeti ile ,arka tarafında bulunan özel bir sistem sayesinde, kanala uzatılan hortumla tazyikli su vererek tıkanıklığın giderilmesini sağlar. Bu işlem sırasında hatlara kesinlikle zarar verilmez ve kesin çözüm sağlanmaktadır. bu durum hem bina dışı yani rabıt tıkanıklığında, hemde kanal tıkanıklığında uygulanır.

Vizyon Vidanjör

Endüstriyel Atık

Vidanjörler genellikle sıvı veya çamurlu atıkları çekmek, taşımak ve boşaltmak için kullanılan araçlardır. Endüstriyel atık çekme işlemlerinde vidanjörler, özellikle sıvı atıkların emilmesi ve taşınması için etkili araçlardır.

Devamını Oku
Vizyon Vidanjör

Foseptik Çukuru Temizleme

Foseptik çukuru, ev veya iş yerlerinde kullanılan tuvalet, lavabo ve diğer atık suların depolandığı bir tesisattır. Foseptik çukurların düzenli aralıklarla temizlenmesi önemlidir. Temizlik işlemi genellikle profesyonel ekipler tarafından gerçekleştirilir.

Devamını Oku
Vizyon Vidanjör

Otel ve Restaurant Atık Yağ Temizleme

Otel ve restoranlarda, mutfaklarda kullanılan yağların uygun bir şekilde yönetilmesi önemlidir. Özellikle kullanılmış atık yağların düzenli olarak temizlenmesi, çevre koruma, hijyen ve işletme süreçleri açısından kritiktir.

Devamını Oku
Vizyon Vidanjör

Logar Tıkanıklığı Açma

Logarlar, kanalizasyon sistemlerinde aralıklarla açılan ve bu bölümler vasıtasıyla problemleri çözmek ve onarmak için kullanılan kısımlardan oluşmaktadır. Logar sistemlerinin belirli aralıklarla bakım çalışması gerekmekte olup aksi taktirde logar tıkanıklıklarına ve gaz sıkışmalarına sebebiyet vermektedir. Logar tıkanıklığı açma hizmetinin düzgün yapılması......

Devamını Oku
Vizyon Vidanjör

Fabrika Atık Su Temizliği

Fabrikalarda oluşan atık suların temizlenmesi ve bertarafı, çevre yönetimi ve yasal düzenlemelere uygun bir şekilde gerçekleştirilmelidir. Bu tür atık suların temizlenmesinde vidanjörler, özellikle sıvı atıkların emilmesi ve taşınması için kullanılan etkili araçlardır. İşte vidanjörle fabrika atık su temizliği genel aşamaları

Devamını Oku
Vizyon Vidanjör

Kanalizasyon Temizleme

Vidanjör, kanalizasyon temizliği için etkili bir araçtır. Kanalizasyon temizleme işlemi, özel bir araç olan vidanjör kullanılarak gerçekleştirilir. İşte bu sürecin aşamalarını daha farklı bir şekilde ifade eden cümleler: Emme İşlemiyle Kanalizasyon Atıklarının Toplanması,Vakumlu Tankta Toplanan Atıkların Taşınması, Güvenli Boşaltma ve Geri Dönüşüm..

Devamını Oku
7/24 tıkla ara şehirler arası nakliyat